Shoutbox

MAGYAROK!!! - Printable Version

-Shoutbox (https://shoutbox.menthix.net)
+-- Forum: MsgHelp Archive (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Forum: Messenger Plus! for Live Messenger (/forumdisplay.php?fid=4)
+---- Forum: Translation (/forumdisplay.php?fid=24)
+----- Thread: MAGYAROK!!! (/showthread.php?tid=40803)

MAGYAROK!!! by [HUN]Saddalim on 03-21-2005 at 03:46 PM

Sziasztok! Meg tudja valaki adni a PROGRAM (nem a weboldal) fordítójának (fordítójainak) az e-mail címét? Lécci e-mailban küldd. Elöre is köszi.

saddalim91@yahoo.co.uk

Hello! Can anybody send me the hungarian translation maker's e-mail adress? PLease send it in e-mail. Thank you in advance.

saddalim91@yahoo.co.uk


RE: MAGYAROK!!! by Leif on 03-21-2005 at 04:43 PM

quote:
Originally posted by [HUN]Saddalim
Sziasztok! Meg tudja valaki adni a PROGRAM (nem a weboldal) fordítójának (fordítójainak) az e-mail címét? Lécci e-mailban küldd. Elöre is köszi.

saddalim91@yahoo.co.uk

Hello! Can anybody send me the hungarian translation maker's e-mail adress? PLease send it in e-mail. Thank you in advance.

saddalim91@yahoo.co.uk

PM him!
RE: MAGYAROK!!! by Choli on 03-21-2005 at 08:38 PM

You can get them in the translated file: Lang_Magyar.ini

quote:
;Hungarian Translation for Messenger Plus! 3.50.123
;Translated by Farkas Bálint - shunter[Image: at.gif]freemail.hu
;Reviewed by Varga Tamás - vargat[Image: at.gif]freemail.hu
;This line is for technical reasons | ő ű Ő Ű

Edit: If there's some problem in puting here those emails, please feel free to delete them. I don't think so, because everyone can see them in the file, just by installing Plus
RE: MAGYAROK!!! by TheBlasphemer on 03-22-2005 at 06:33 AM

quote:
Originally posted by Choli
You can get them in the translated file: Lang_Magyar.ini


Edit: If there's some problem in puting here those emails, please feel free to delete them. I don't think so, because everyone can see them in the file, just by installing Plus


but here spambots can see them :P
RE: MAGYAROK!!! by Choli on 03-22-2005 at 09:15 PM

quote:
Originally posted by TheBlasphemer
but here spambots can see them
true, and sorry for that... I'm editing the post to prevent they getting the emails
RE: MAGYAROK!!! by alex1989 on 05-20-2005 at 06:47 AM

[HUN]Saddalim:

Mire kell neked a fordító neve? Különben nem én vagyok :)


RE: MAGYAROK!!! by kouta on 08-07-2005 at 10:31 AM

Hi!

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért nem lehet megjelenítendő képnek animált képet berakni?
Persze olyan képet, amit én akarok, nem pedig olyat, amit le lehet tölteni az MSN Messenger.com-ról!

Kérlek segítsetek! Köszi


RE: MAGYAROK!!! by Sianis on 08-18-2005 at 05:08 AM

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a fordítókhoz, és a tesztelőkhöz is. Először is kérdés: Van már a 7.5 (BETA)-nak PLUS! kiadása?


RE: MAGYAROK!!! by ShunterAlhena on 09-09-2005 at 08:40 PM

Sziasztok!
Én vagyok a magyar fordító, sajnos rég volt már a 3.54esnek a fordítása és köztes időben ritkán nézem a fórumot... úh. igazából csak az "utókor számára" válaszolok :)
Sianis kérdése alighanem időközben megoldódott, van 7.5 végleges, és 7.5-öt támogató Plus! is.
Kouta: a Microsoftos anyagok több mindenben is jobbak mint a hagyományos megjelenítendő képek, pl. ha megnézed, némelyik Microsoftos megjelenítendő kép téglalap alakú és nagyobb mint a szokásos (96x96-os) négyzet alapú kép. Ha jól sejtem, lehet hogy ezekért a csomagokért később fizetnünk kell, és ezért adnak több lehetőséget mint az alap MSN. Így sajnos az animált megjelenítendő képre nem tudok mit mondani, alighanem szántszándékkal lett letiltva :(

Üdv mindenkinek, és ha ötletetek, vagy kritikátok van, küldjétek a shunter KUKAC freemail.hu címre ;)


RE: RE: MAGYAROK!!! by barcafan on 09-18-2005 at 12:43 PM

Hello az lenne a kérdésem, hogy akkor mi lehet, a baj, amikor egy partneremnek felkérést küldök, akkor ő elfogadja, de azt írja ki az msn, hogy nem kézbesíthető. Ez csak egyetlen partneremnél fordul elő, a többinek birok küldeni.
Köszi a választ előre !


RE: MAGYAROK!!! by ShunterAlhena on 09-18-2005 at 12:50 PM

Milyen verziójú MSNt használtok? A MSN 7.0 vagy újabb verziók nem engedélyezik többek között .exe formátumú fájl küldését, így ez a baj pl. akkor jelentkezhet ha csak az az egy partnered használ 7-est vagy újabbat.
Ha nem fájlküldésre hanem más felkérésre gondoltál, vagy mindannyian MSN 7-est használtok, akkor hálózati oka lehet  adolognak. A partnered router mögött van? Milyen tűzfalakat használtok?


RE: RE: MAGYAROK!!! by barcafan on 09-18-2005 at 12:53 PM

quote:
Originally posted by ShunterAlhena
Milyen verziójú MSNt használtok? A MSN 7.0 vagy újabb verziók nem engedélyezik többek között .exe formátumú fájl küldését, így ez a baj pl. akkor jelentkezhet ha csak az az egy partnered használ 7-est vagy újabbat.
Ha nem fájlküldésre hanem más felkérésre gondoltál, vagy mindannyian MSN 7-est használtok, akkor hálózati oka lehet  adolognak. A partnered router mögött van? Milyen tűzfalakat használtok?

nekem is meg neki is 7.5 van a legújabb plus!-szal, de pl. a webcamos beszélgetésre való felkérést sem engedi, de csak nála, minden más partneremnél igen. egyébként az .exe fájlokat tömörítve szoktam küldeni.
RE: MAGYAROK!!! by ShunterAlhena on 09-18-2005 at 12:58 PM

OK, akkor meg tudnád kérdeni hogy van-e routere, ill. tűzfala? Valamint azt is hogy neked milyen van?


RE: RE: MAGYAROK!!! by barcafan on 09-18-2005 at 01:01 PM

quote:
Originally posted by ShunterAlhena
OK, akkor meg tudnád kérdeni hogy van-e routere, ill. tűzfala? Valamint azt is hogy neked milyen van?

Most nincs bejelentkezve, tehát az övét nem tudom, de nekem routerem nincs, a tűzfalam meg F-Secure 2005
RE: MAGYAROK!!! by barcafan on 09-18-2005 at 01:04 PM

Mindegy majd máskor ha be lesz jelentkezve megkérdem, majd akkor talán kiderül mi a gond. És kösz az eddigi segítséget!


MAGYAROK!!! by barcafan on 09-18-2005 at 03:00 PM

Megoldódott a problem, igaz nem tudom mi módon, de az a lényeg, hogy jó!;)


RE: MAGYAROK!!! by ShunterAlhena on 09-18-2005 at 03:06 PM

kiváló :D így szeretek a legjobban segíteni :D ;)


RE: MAGYAROK!!! by pingigabi on 04-08-2006 at 07:26 AM

Hello! valakinek segítséget kérem a gépem letiltotta  a plus! -t
A program fel van telepítve és a bszélgetés ablakokban megfelelően mőködik de a bejelentkező és a partnerlistát megjelenítő ablak ban már nem találom. A vezérlőpult szftver telepítés és eltávolítás funkcíóban jelzi hogy le van tiltva .Azt szeretném megtudni hogy tudom feloldani


RE: MAGYAROK!!! by ShunterAlhena on 04-08-2006 at 07:57 AM

Üdv!

Ezzel a problémával még nem találkoztam, nem igazán tudom hogy mi okozhatja. Milyen Messenger és Plus! verziót használsz?


RE: MAGYAROK!!! by pingigabi on 04-08-2006 at 08:04 AM

Msn messenger 7,5 (Build: 7.5.0322)

Messenger Plus! 3.63.148-et telepítem jelenleg