What happened to the Messenger Plus! forums on msghelp.net?
Shoutbox » MsgHelp Archive » Messenger Plus! for Live Messenger » Translation » Czech Translation

Pages: (4): « First « 1 [ 2 ] 3 4 » Last »
Czech Translation
Author: Message:
jacktalking
New Member
*


Posts: 9
39 / Male / –
Joined: Jun 2004
RE: Czech Translation
Dobry, dziękują! :)
07-23-2004 12:37 PM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
bobik
New Member
*


Posts: 6
– / Male / –
Joined: Nov 2003
RE: Czech Translation
Práve vyšla novejší verze Messenger Plus , prosím o ceštinu do této verze 3.20.100 , predem dík . treba i na email...
09-20-2004 09:31 AM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
jacktalking
New Member
*


Posts: 9
39 / Male / –
Joined: Jun 2004
RE: Czech Translation
Jelikoz originalni autor cestiny VPA sam prepakoval moji opravu jeho prekladu a postuje opravenou verzi, mazu timto svuj puvodni ZIP a davam odkaz primo na jeho cestinu, ktera je samozrejme opravena od pravopisnych chyb. Je to tez z duvodu, aby kdokoliv kdo prijde na toto forum nemusel premyslet co ma stahnout..... :

Cestina opravena 1.08

This post was edited on 09-27-2004 at 08:10 PM by jacktalking.
09-27-2004 02:41 PM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
vpa
New Member
*

Avatar

Posts: 10
– / Male / –
Joined: Nov 2003
O.P. RE: Czech Translation
quote:
Originally posted by jacktalking
Gratuluji, v nove verzi cestiny jsou zatim pouze 4 pravopisne chyby! :)  Lepsi nez minule.
hm, byly i v minule verzi. BTW asi mame jine Wordy, pred odeslanim mi nasel jednu chybu, kterou jsem opravil, ostatni nenasel. A co se tyce archivu, tak pouzivam ZIP, ten otevrou vsichni uzivatele XP; RAR mam koupeny jen v praci, doma zatim ne.

This post was edited on 09-27-2004 at 06:51 PM by vpa.
09-27-2004 06:49 PM
Profile PM Find Quote Report
jacktalking
New Member
*


Posts: 9
39 / Male / –
Joined: Jun 2004
RE: Czech Translation
Mam Office 2003, tudiz Word2003.
Jelikoz jsi tu cestinu kterou jsem opravil zacal nabizet ke stazeni, mazu timto svuj ZIP a davam odkaz primo na ten tvuj soubor. Takze kdokoliv klikne na muj nebo tvuj odkaz, pojede to pres tvuj.

Mimochodem, vsimli jste si, ze se nezobrazuje korektne pocitadlo downloadu? Jak jsem jiz rekl, napsalo mi 6 uzivatelu co si to stahlo, ale zadnej download to nenapsalo. Zjistil jsem ze se to stava pri filtrovani cookies pod Operou 7.60p1. Zkusil jsem stahnout cestinu pod MSIE bez firewallu a zacne to pocitat

Jinak, VPA, nemusis me uvadet v tom souboru ze jsem to opravil, jestli nechces. Opravit to dokaze kazdej blb, ale prelozit da praci. Ja bych do prekladu nesel, protoze anglicky rozumim. Ale kdyz je cestina, nepohrdnu :D Takze pokud si nechces priste pridelavat praci, nemusis. Pokud chces, budu rad.

Jinak, co dat tenhle preklad i na www.cestiny.cz? Tam by to bylo jeste lepsi, protoze najit tuhle stranku da prece jenom problem :S

This post was edited on 09-27-2004 at 08:12 PM by jacktalking.
09-27-2004 08:05 PM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
vpa
New Member
*

Avatar

Posts: 10
– / Male / –
Joined: Nov 2003
O.P. RE: Czech Translation
Taky mam Office 2003, ale asi mi to vyhledava jinak.

Co se tyce prekladu na www.cestiny.cz, zatim se jeste pokousim, aby Patchou dal cestinu do standardni instalace. Pokud se to nepodari, zkusim cestiny, ucet mam uz asi dva roky, ale zadne z tech triceti pocesteni (nebo kolik jich delam) jsem tam jeste nedal, vetsinou je to na strankach tech produktu, ktere prekladam nebo je to primo v nich. Tohle je jen asi druhy produkt, ktery o pocesteni zajem nema.

Prave jsem vytvoril cestinu pro verzi 3.21.104. Zde je soubor v zip tvaru, jak byl distribuovan drive, spustitelny program v prvnim prispevku nainstaluje cestinu do standardni slozky Messenger Plus!.

.zip File Attachment: Lang_Czech.1.09.zip (24.6 KB)
This file has been downloaded 357 time(s).

This post was edited on 09-27-2005 at 04:08 PM by wj.
10-12-2004 10:17 PM
Profile PM Find Quote Report
jacktalking
New Member
*


Posts: 9
39 / Male / –
Joined: Jun 2004
RE: Czech Translation
A jake jsou zmeny v nove cestine? Ja pouzival dosud cestinu pro starsi verzi a v te nejnovejsi jsem si nevsiml, ze by neco chybelo :)
10-13-2004 04:37 AM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
vpa
New Member
*

Avatar

Posts: 10
– / Male / –
Joined: Nov 2003
O.P. RE: RE: Czech Translation
Pouze zmeny ve verzi, tj. jine texty pro sponzorsky program - dokud nezaradi Patchou cestinu do instalace, tak to stejne neni videt, dale pak zmeny ve funkci Zobrazeni na plose.
10-13-2004 04:44 PM
Profile PM Find Quote Report
vpa
New Member
*

Avatar

Posts: 10
– / Male / –
Joined: Nov 2003
O.P. RE: Czech Translation
Prave jsem vytvoril cestinu pro verzi 3.25.106. Zde je soubor v zip tvaru, jak byl distribuovan drive, spustitelny program v prvnim prispevku nainstaluje cestinu do standardni slozky Messenger Plus!.

.zip File Attachment: Lang_Czech.1.10.zip (24.48 KB)
This file has been downloaded 345 time(s).
10-23-2004 06:40 AM
Profile PM Find Quote Report
bobik
New Member
*


Posts: 6
– / Male / –
Joined: Nov 2003
Mel bych prosbu zda-li by jste nemohl udelat cestinu do teto verze Messenger Plus , zde je odkaz:
http://shoutbox.menthix.net/showthread.php?tid=34015
je to sice beta ale funguje bez problemu , mam tam totiz MSN 7 - beta a tato verze Messenger Plus je prave pro ni .
Dik moc za vse a za vase cestiny jsou super , skoda ze nejsou obsazeny uz v zakladni instalaci programu je to skoda pro vsechny .
Zatim se mejte fajn a jen tak dal .
S pozdravem Mirek V.

Edited direct link; it's now a link to the thread :)

This post was edited on 11-14-2004 at 11:32 AM by Tochjo.
11-14-2004 10:33 AM
Profile E-Mail PM Find Quote Report
Pages: (4): « First « 1 [ 2 ] 3 4 » Last »
« Next Oldest Return to Top Next Newest »


Threaded Mode | Linear Mode
View a Printable Version
Send this Thread to a Friend
Subscribe | Add to Favorites
Rate This Thread:

Forum Jump:

Forum Rules:
You cannot post new threads
You cannot post replies
You cannot post attachments
You can edit your posts
HTML is Off
myCode is On
Smilies are On
[img] Code is On